Het VRB Team

Vivienne Uijterwaal

Voorzitter


Bachelor Rechtsgeleerdheid

Hannah Weeda

Secretaris en Zaakbehandelaar


Master Privaatrecht

Fabian den Hartog

Hoofd Juridische Zaken en Sectiemanager

Bachelor Rechtsgeleerdheid

David Smink

Penningmeester en Zaakbehandelaar

Master Recht en Onderneming
Master Public International Law

Adem Duldar

Commissaris Externe Betrekkingen

Master Recht en Onderneming

Zaakbehandelaren en leden

Femke van der Stoel
Sectiemanager

f.vanderstoel@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht

Jade Beersma
Zaakbehandelaar

j.beersma@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Youp Pletting
Sectiemanager

y.pletting@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht

Laura Rozema
Zaakbehandelaar

l.rozema@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht

Sinem Duzgun
Zaakbehandelaar 

s.duzgun@vrb-utrecht.nl

Master Intellectueel Eigendomsrecht

Stefan Trum
Sectiemanager 

s.trum@vrb-utrecht.nl

Master Recht en Onderneming

Joline van Grondelle
Zaakbehandelaar 

j.vangrondelle@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Chloë Diderich
Zaakbehandelaar 

c.diderich@vrb-utrecht.nl

Master Familierecht

Emilie Hoebens
Zaakbehandelaar

e.hoebens@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Stan van Dartel
Zaakbehandelaar 

s.vandartel@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Rijk Rouppe van der Voort
Zaakbehandelaar

r.rouppevandervoort@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Vera de Leeuw van Weenen
Zaakbehandelaar

v.deleeuwvanweenen@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Raad van Advies

Sekar-Duursma-BW

Janne Nierop

Lid Raad van Advies

Junior Corporate Lawyer VISTRA

Lorena van den Berg

Lid Raad van Advies

Master informatierecht

Michael Kolbrink

Lid Raad van Advies

Master Privaatrecht

Sekar Duursma

Lid van Raad van Advies

Master Privaatrecht

Kiki Berger

Lid Raad van Advies

Master Ondernemingsrecht

Patrick Vermeulen

Lid Raad van Advies
Erelid

Trainee Legal & Privacy YACHT