Ons Team

Lauren Wendrich

Voorzitter en zaakbehandelaar

Master Law and Technology in Europe

Master Intellectueel Eigendomsrecht, Innovatie & Technologie

Suzanne Schadee

Secretaris, Sectiemanager en zaakbehandelaar 

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Aimy de Brouwer 

Hoofd Juridische Zaken en Sectiemanager

Master Strafrecht

Carolien van der Linden 

Penningmeester 

Master Onderneming en Recht, specialisatie: arbeidsrecht

Nienke Kelder

Commissaris Externe Betrekkingen, Sectiemanager en zaakbehandelaar

Master Intellectueel Eigendomsrecht, Innovatie & Technologie


Zaakbehandelaren en leden

Selma Barkane 
Zaakbehandelaar 

s.barkane@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Judith Bakker
Zaakbehandelaar

j.bakker@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Olivia Mus
Zaakbehandelaar 

o.mus@vrb-utrecht.nl

Master Staats- en Bestuursrecht

Sem Stuivenberg 
Zaakbehandelaar 

s.stuivenberg@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Noah Horsting
Zaakbehandelaar

n.horsting@vrb-utrecht.nl

Master Informatierecht

Victor Krol
Zaakbehandelaar 

v.krol@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Dominique Lip
Zaakbehandelaar en sectiemanager 

d.lip@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Chiara Herngreen
Zaakbehandelaar 

c.herngreen@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Lonneke van Tilborg
Zaakbehandelaar 

l.vantilborg@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Tim Dietze 
Zaakbehandelaar 

t.dietze@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Foto Samira
Foto Jean Lewin
foto jan

Samira Bouazzati 
Zaakbehandelaar 

s.bouazzati@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht

Jean Lewin
Zaakbehandelaar 

j.lewin@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Jan van der Schoor
Zaakbehandelaar 

j.vanderschoor@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht

Raad van Advies

1571843175462
140799537_2499693770324724_8805255682998595956_n
Utrecht. 09-09-2021. Wijn&Stael Advocaten. Fotografie t.b.v. Wijn&Stael Advocaten. © COPYRIGHT: VINCENT BOON 2021 © WWW.VINCENTBOON.NL

Hannah Weeda

Lid Raad van Advies

Emilie Hoebens 

Lid Raad van Advies

 

Youp Pletting

Lid Raad van Advies

 

Fabian den Hartog

Lid Raad van Advies

 

Rijk Rouppe van der Voort

Lid Raad van Advies

 

Oprichters Vereniging Rechtshulp en Bemiddeling

Ferdinand van Strien
Michiel Bilderbeek
Maarten Kalkwiek
Maarten Kalkwiek
Helmer Kalkwiek