Ons Team

Rijk Rouppe van der Voort

Voorzitter en zaakbehandelaar

Master Law and Technology in Europe

Lauren Wendrich

Secretaris en zaakbehandelaar

Master Intellectueel Eigendomsrecht, Innovatie & Technologie

Kees van Klaveren

Hoofd Juridische Zaken en zaakbehandelaar

Master Privaatrecht, specialisatie Aansprakelijkheidsrecht

Carolien van der Linden 

Penningmeester 

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Nienke Kelder

Commissaris Externe Betrekkingen en zaakbehandelaar

Bachelor Rechtsgeleerdheid


Zaakbehandelaren en leden

Selma Barkane 
Zaakbehandelaar 

s.barkane@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Judith Bakker
Zaakbehandelaar

j.bakker@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Olivia Mus
Zaakbehandelaar 

o.mus@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Suzanne Schadee
Zaakbehandelaar en sectiemanager 

s.schadee@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Noah Horsting
Zaakbehandelaar

n.horsting@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Victor Krol
Zaakbehandelaar 

v.krol@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Aimy de Brouwer 
Sectiemanager

a.debrouwer@vrb-utrecht.nl

Master Strafrecht

Dominique Lip
Zaakbehandelaar en sectiemanager 

d.lip@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Kas van der Horst
Zaakbehandelaar

k.vanderhorst@vrb-utrecht.nl

Master Staats- en Bestuursrecht

Sem Stuivenberg 
Zaakbehandelaar 

s.stuivenberg@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Raad van Advies

1571843175462
140799537_2499693770324724_8805255682998595956_n
Utrecht. 09-09-2021. Wijn&Stael Advocaten. Fotografie t.b.v. Wijn&Stael Advocaten. © COPYRIGHT: VINCENT BOON 2021 © WWW.VINCENTBOON.NL

Hannah Weeda

Lid Raad van Advies

Emilie Hoebens 

Lid Raad van Advies

 

Youp Pletting

Lid Raad van Advies

 

Fabian den Hartog

Lid Raad van Advies

 

Oprichters Vereniging Rechtshulp en Bemiddeling

Ferdinand van Strien
Michiel Bilderbeek
Maarten Kalkwiek
Maarten Kalkwiek
Helmer Kalkwiek