Ons Team

Hannah Weeda

Voorzitter

Master Privaatrecht, specialisatie Aansprakelijkheidsrecht

Emilie Hoebens

Secretaris en zaakbehandelaar

Master Privaatrecht, specialisatie Aansprakelijkheidsrecht

Fabian den Hartog

Hoofd Juridische Zaken en sectiemanager

Bachelor Rechtsgeleerdheid

David Smink

Penningmeester en zaakbehandelaar

Master Recht en Onderneming
Master Public International Law

Stefan Trum

Commissaris Externe Betrekkingen en sectiemanager

Master Recht en Onderneming

Zaakbehandelaren en leden

Lauren Wendrich
Zaakbehandelaar

l.wendrich@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Ismay Volmer
Zaakbehandelaar 

i.volmer@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Rijk Rouppe van der Voort
Zaakbehandelaar

r.rouppevandervoort@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Nienke Kelder
Zaakbehandelaar en sectiemanager

n.kelder@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Natanya Stein
Zaakbehandelaar

n.stein@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht en Arbeidsrecht

Jochem Timmermans
Zaakbehandelaar

j.timmermans@vrb-utrecht.nl

Master Recht en Onderneming

Beau Dumortier
Zaakbehandelaar

b.dumortier@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Aimy de Brouwer 
Zaakbehandelaar

a.debrouwer@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Amber Messchaert 
Zaakbehandelaar

a.messchaert@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht & Master Strafrecht 

Raad van Advies

Sekar-Duursma-BW

Stan Weerkamp

Lid Raad van Advies

Renée de Coninck 

Lid van Raad van Advies

Youp Pletting

Lid Raad van Advies

 

Sekar Duursma

Lid van Raad van Advies

 

Kiki Berger

Lid Raad van Advies

 

Patrick Vermeulen

Lid Raad van Advies
Erelid

 

Lorena van den Berg

Lid Raad van Advies

 

 

Janne Nierop

Lid Raad van Advies

 

Michael Kolbrink

Lid Raad van Advies