Ons Team

Hannah Weeda

Voorzitter

Master Privaatrecht, specialisatie Aansprakelijkheidsrecht

Emilie Hoebens

Secretaris en zaakbehandelaar

Master Privaatrecht, specialisatie Aansprakelijkheidsrecht

Fabian den Hartog

Hoofd Juridische Zaken en sectiemanager

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Rijk Rouppe van der Voort

Penningmeester en zaakbehandelaar

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Stefan Trum

Commissaris Externe Betrekkingen

Master Recht en Onderneming


Zaakbehandelaren en leden

Lauren Wendrich
Zaakbehandelaar

l.wendrich@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Ismay Volmer
Zaakbehandelaar 

i.volmer@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Nienke Kelder
Zaakbehandelaar en sectiemanager

n.kelder@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Natanya Stein
Zaakbehandelaar

n.stein@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht en Arbeidsrecht

Eva Schouten
Zaakbehandelaar

e.schouten@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Beau Dumortier
Zaakbehandelaar

b.dumortier@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Aimy de Brouwer 
Zaakbehandelaar en sectiemanager

a.debrouwer@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Amber Messchaert 
Zaakbehandelaar

a.messchaert@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht & Master Strafrecht 

Dominique Lip
Zaakbehandelaar

d.lip@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Raad van Advies

Kiki Berger

Lid Raad van Advies

 

Renée de Coninck 

Lid van Raad van Advies

Youp Pletting

Lid Raad van Advies

 

Michael Kolbrink

Lid Raad van Advies

 

Janne Nierop

Lid Raad van Advies

 

Patrick Vermeulen

Lid Raad van Advies
Erelid

 

Lorena van den Berg

Lid Raad van Advies

 

 

Oprichters Vereniging Rechtshulp en Bemiddeling

Ferdinand van Strien
Michiel Bilderbeek
Maarten Kalkwiek