Ons Team

Emilie Hoebens

Voorzitter en zaakbehandelaar

Master Privaatrecht & Master Onderneming en Recht

Lauren Wendrich

Secretaris en zaakbehandelaar

Master Intellectueel Eigendomsrecht, Innovatie & Technologie

Kees van Klaveren

Hoofd Juridische Zaken en zaakbehandelaar

Master Privaatrecht, specialisatie Aansprakelijkheidsrecht

Rijk Rouppe van der Voort

Penningmeester en zaakbehandelaar

Master Law and Technology in Europe

Nienke Kelder

Commissaris Externe Betrekkingen en zaakbehandelaar

Bachelor Rechtsgeleerdheid


Zaakbehandelaren en leden

Jaron Dokter
Zaakbehandelaar 

j.dokter@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Mohamad Jabari
Zaakbehandelaar en sectiemanager

m.jabari@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht, specialisatie Aansprakelijkheidsrecht

Carolien van der Linden
Zaakbehandelaar en sectiemanager

c.vanderlinden@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Suzanne Schadee
Zaakbehandelaar 

s.schadee@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechsgeleerdheid

Noah Horsting
Zaakbehandelaar

n.horsting@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Romy van der Mark
Zaakbehandelaar

r.vandermark@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Aimy de Brouwer 
Zaakbehandelaar en sectiemanager

a.debrouwer@vrb-utrecht.nl

Master Strafrecht

Dominique Lip
Zaakbehandelaar en sectiemanager 

d.lip@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Kas van der Horst
Zaakbehandelaar

k.vanderhorst@vrb-utrecht.nl

Master Staats- en Bestuursrecht

Victor Krol

Zaakbehandelaar

v.krol@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Olivia Mus

Zaakbehandelaar

o.mus@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Raad van Advies

1571843175462
Utrecht. 09-09-2021. Wijn&Stael Advocaten. Fotografie t.b.v. Wijn&Stael Advocaten. © COPYRIGHT: VINCENT BOON 2021 © WWW.VINCENTBOON.NL

Hannah Weeda

Lid Raad van Advies

David Smink

Lid Raad van Advies

Youp Pletting

Lid Raad van Advies

 

Lorena van den Berg

Lid Raad van Advies

 

Fabian den Hartog

Lid Raad van Advies

 

Oprichters Vereniging Rechtshulp en Bemiddeling

Ferdinand van Strien
Michiel Bilderbeek
Maarten Kalkwiek
Maarten Kalkwiek
Helmer Kalkwiek