Ons Team

Emilie Hoebens

Voorzitter en zaakbehandelaar

Master Privaatrecht, specialisatie Aansprakelijkheidsrecht

Lauren Wendrich

Secretaris, sectiemanager en zaakbehandelaar

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Kees van Klaveren

Hoofd Juridische Zaken en zaakbehandelaar

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Rijk Rouppe van der Voort

Penningmeester en zaakbehandelaar

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Nienke Kelder

Commissaris Externe Betrekkingen en zaakbehandelaar

Bachelor Rechtsgeleerdheid


Zaakbehandelaren en leden

Jaron Dokter
Zaakbehandelaar 

j.dokter@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Mohamad Jabari
Zaakbehandelaar 

m.jabari@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht

Carolien van der Linden
Zaakbehandelaar 

c.vanderlinden@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Natanya Stein
Zaakbehandelaar en sectiemanager

n.stein@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht en Arbeidsrecht

Eva Schouten
Zaakbehandelaar

e.schouten@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Romy van der Mark
Zaakbehandelaar

r.vandermark@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Aimy de Brouwer 
Zaakbehandelaar en sectiemanager

a.debrouwer@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Amber Messchaert 
Zaakbehandelaar

a.messchaert@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht & Master Strafrecht 

Dominique Lip
Zaakbehandelaar en sectiemanager 

d.lip@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Kas van der Horst
Zaakbehandelaar

k.vanderhorst@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Raad van Advies

1571843175462

Hannah Weeda

Lid Raad van Advies

David Smink

Lid Raad van Advies

Youp Pletting

Lid Raad van Advies

 

Lorena van den Berg

Lid Raad van Advies

 

Fabian den Hartog

Lid Raad van Advies

 

Oprichters Vereniging Rechtshulp en Bemiddeling

Ferdinand van Strien
Michiel Bilderbeek
Maarten Kalkwiek