Het VRB Team

Bestuur

renee-foto-portret

Youp Pletting
Voorzitter en Sectiemanager
Master Privaatrecht

Renée de Coninck
Secretaris en Sectiemanager
Bachelor Rechtsgeleerheid

Stan Weerkamp
Hoofd Juridische Zaken en Sectiemanager
Bachelor Rechtsgeleerdheid

Mees Blom
Penningmeester 
Master Privaatrecht

Adem Duldar
Commissaris Externe Betrekkingen
Master Recht & Onderneming

Zaakbehandelaren en leden

Femke van der Stoel
Zaakbehandelaar 

f.vanderstoel@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Jade Beersma
Zaakbehandelaar

j.beersma@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Vivienne Uijterwaal
Zaakbehandelaar

v.uijterwaal@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Laura Rozema
Zaakbehandelaar

l.rozema@vrb-utrecht.nl

Bachelor  Rechtsgeleerdheid

George Penders
Zaakbehandelaar

g.penders@vrb-utrecht.nl

Master Staats- en bestuursrecht

Dilara Kiliç
Zaakbehandelaar 

d.kilic@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Sophie Moorman
Zaakbehandelaar 

s.moorman@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Chloë Diderich
Zaakbehandelaar 

c.diderich@vrb-utrecht.nl

Master Familierecht

Nurnisa Unal
Zaakbehandelaar 

n.unal@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Stan van Dartel
Zaakbehandelaar 

s.vandartel@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Joline van Grondelle
Zaakbehandelaar 

j.vangrondelle@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

David Smink
Zaakbehandelaar 

d.smink@vrb-utrecht.nl

Master Ondernemingsrecht en Master Public International Law

Fabian den Hartog
Sectiemanager

f.denhartog@vrb-utrecht.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Hannah Weeda
Zaakbehandelaar 

h.weeda@vrb-utrecht.nl

Master privaatrecht

Stefan Trum
Zaakbehandelaar 

s.trum@vrb-utrecht.nl

Master Recht en Onderneming

Sinem Duzgun
Zaakbehandelaar 

s.duzgun@vrb-utrecht.nl

Master Intellectueel Eigendomsrecht

Lian van Essen
Zaakbehandelaar 

l.vanessen@vrb-utrecht.nl

Master Privaatrecht

Raad van Advies

Sekar-Duursma-BW

Janne Nierop
Lid Raad van Advies
Junior Corporate Lawyer VISTRA

Lorena van den Berg
Lid Raad van Advies
Master informatierecht

Michael Kolbrink
Lid Raad van Advies
Master Privaatrecht

Sekar Duursma
Lid van Raad van Advies
Master Privaatrecht

Kiki Berger
Lid Raad van Advies
Master Ondernemingsrecht

Patrick Vermeulen
Lid Raad van Advies
Erelid
Trainee Legal & Privacy YACHT