Bestuur en Sectiemanagers

Youp Pletting

Youp Pletting
Voorzitter en Sectiemanager
Bachelor Rechtsgeleerdheid

Sekar Duursma

Renée de Coninck
Secretaris
Bachelor Rechtsgeleerheid

Stan Weerkamp

Stan Weerkamp
Hoofd Juridische Zaken
Bachelor Rechtsgeleerdheid

George Penders

Mees Blom
Penningmeester en Sectiemanager
Master Privaatrecht

Image

 

Adem DuldarCommissaris Externe BetrekkingenMaster Recht & Onderneming

 

 

Zaakbehandelaren en leden

Thijmen Ganzevles

Femke van der Stoel
Zaakbehandelaar
Bachelor Rechtsgeleerdheid
f.vanderstoel@vrb-utrecht.nl

Danisha Idu

Danisha Idu
Zaakbehandelaar
Master Ondernemingsrecht
d.idu@vrb-utrecht.nl

Lotte Klaassen

Lotte Klaassen
Zaakbehandelaar
Bachelor Rechtsgeleerdheid
l.klaassen@vrb-utrecht.nl

Anna van Wijngaarden

Anna van Wijngaarden
Zaakbehandelaar
Bachelor Rechtsgeleerdheid
a.vanwijngaarden@vrb-utrecht.nl

Jade Beersma

Jade Beersma
Zaakbehandelaar
Bachelor Rechtsgeleerdheid
j.beersma@vrb-utrecht.nl

Lotte Klaassen

Vivienne Uijterwaal
Zaakbehandelaar
Bachelor Rechtsgeleerdheid
v.uijterwaal@vrb-utrecht.nl

Laura Rozema

Laura Rozema
Zaakbehandelaar
Bachelor Rechtsgeleerdheid
l.rozema@vrb-utrecht.nl

Lotte Klaassen

George Penders
Lid
Master Staats- en bestuursrecht
g.penders@vrb-utrecht.nl

 

Raad van Advies

Michael Kolbrink

Michael Kolbrink
Lid Raad van Advies
Master Privaatrecht

Janne Nierop

Janne Nierop
Lid Raad van Advies
Junior Corporate Lawyer VISTRA

Kiki Berger

Kiki Berger
Lid Raad van Advies
Master Ondernemingsrecht

Image

Lorena van den Berg
Lid Raad van Advies
Master informatierecht

Image

Patrick Vermeulen
Lid Raad van Advies
Erelid
Trainee Legal & Privacy YACHT